הנהלת לוטם


עופר לוי

עופר לוי יו"ר ומייסד לוטם.
עוסק ביעוץ אסטרטגי ובעיצוב תהליכי פיתוח ארגוני. תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית מהאוניברסיטה העברית. מרצה בלימודי תואר שני ביעוץ ארגוני במרכז הבינתחומי. רוכב אופני הרים, אוהב קולנוע וחי בסרט, ובין לבין... מטופל בשלוש בנות מקסימות. גדולות...

עידית שומן אדטו

עידית שומן אדטו שותפה מייסדת בלוטם.
מובילה בישראל את יישום המודל הבינלאומי "Future Search", מתמקדת ביעוץ ארגוני-מערכתי להנהלות וארגונים. בעלת M.Sc במדעי ההתנהגות והניהול בטכניון, בוגרת תכנית הנחיית קבוצות. מאמינה בכוחה של הבנייה נכונה לאפשר למידה, צמיחה וחדשנות בקרב אנשים וארגונים. משלבת "נשמה ומישנה" בהובלת הייעוץ למגזר החברתי בלוטם.

בעז שליט

בעז שליט שותף, מנכ"ל.
מחלק את זמנו בין הובלת פרויקטים מערכתיים של שינויים מורכבים בארגונים לבין עיצוב תהליכים אסטרטגיים עם הנהלות בארגונים עסקיים וציבוריים.
מוביל בלוטם את פורום מנהלי הלקוחות ופורום המשאבים לטובת מיקוד במנועי הצמיחה, כמו גם באיכות האנשים והפתרונות שלנו ללקוחות.

רוני סולימני

רוני סולימני סמנכ"ל פיתוח, הצטרף כשותף ללוטם ב - 2010.
תנו לו מורכבות: אישית, ארגונית, מערכתית - והוא אתכם! מתרגם עשייה ניהולית פרקטית מעברו הצבאי (שחרור בדרגת אל"מ) - לכדי שותפות עסקית וצמיחה של פרטים וארגונים. לרוני התמחות ייחודית בפיתוח למידה (פיתח מספר מודלים וביניהם את מודל אלפה), הקמת תשתיות ארגוניות, הכשרת בכירים, ניהול מגה פרויקטים.


שי חנוך

מנהל תפעול וכספים בקבוצת לוטם, עם ניסיון של מעל ל-15 שנים בניהול, בשיווק ומכירות בתחומים שונים, שותף במגוון רחב של תחומי פעילויות מקצועיים בלוטם. את זמנו הפנוי אוהב מאוד לבלות ברכיבה על אופנוע שטח.

יעל אלפר

מנכ"ל לוטם סנסינג העוסקת בסקירה ומדידה בארגונים. בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית ובמנהל עסקים. את מרבית זמנה משקיעה בקידום כלים ותפיסות חדשות בשוק ואת זמנה הפנוי אוהבת לבלות בטיולי שטח ובלינה תחת כיפת השמיים.

נפתלי לדר

מייסד ויו"ר לוטם סנסינג. יסד את לוטם סנסינג ולאחר שניהל אותה משך עשור, משמש היום כיו"ר החברה. פסיכולוג, מומחה בתהליכי מדידה בארגונית והחיבור שבין נתונים לבין עשייה ניהולית. מפתח את פעילות החברה בחו"ל על ידי הקמת שותפויות ונהנה מאוד לראות את פעילותה צומחת ומתרחבת.

מיכי תוסייה-כהן

כמנהל משאבי אנוש, מיכי אחראי על מחזור החיים של העובדים בלוטם, מנהל את ליהוק היועצים ותומך במנהלי הלקוחות. למיכי תואר במנהל עסקים ובסוציולוגיה מהאוניברסיטה העברית, בוגר קורס ניהול ופיתוח משאבי אנוש ומחזיק בתעודת מאמן עסקי ואישי. רכיבה על אופנוע לימדה אותו ראייה מרחבית מהי.


יעקב חדד

יעקב מנהל את החטיבה הציבורית בלוטם, מלווה מנהלים וארגונים במגוון אתגרים ושינויים, מתמחה בהקמת תשתיות ניהול הדרכה בארגונים ובחשיבה פרוייקטאלית תוצאתית. בוגר תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית ואוהב אתגרים ניהוליים ויעוציים.

לירון דגן

לירון מנהלת את החטיבה הגלובלית בלוטם. מנחה ויועצת לארגונים ומנהלים. בעלת תואר שני במנהל עסקים ובוגרת התכנית הדו-שנתית להנחיית קבוצות. אוהבת את מה שהיא עושה ועושה את מה שהיא אוהבת.

מיכל טובי

מיכל מנהלת את יחידת הדיגיטל בלוטם. מובילה פרויקטים, עוסקת באפיון ופיתוח פתרונות למידה דיגיטליים וסביבות למידה. מנחה קבוצות וקורסי פיתוח מנהלים.
בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני.

מירב רשף

מירב מנהלת את החטיבה הגלובלית בלוטם. בעלת תואר שני בניהול וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב, נלהבת מהפוטנציאל שהעולם הדיגיטלי מאפשר ללמידה והתפתחות של אנשים וארגונים.


ערן לכברג שנקמן

ערן מנהל החטיבה העסקית של לוטם. יועץ ניהולי ואיש למידה. בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בהתנהגות ארגונית ובוגר התכנית הדו-שנתית להנחיית קבוצות. אוהב לייעץ למנהלים, לנהל בעצמו ולהיות מנוהל על ידי התאומים שלו.מנהלי תחוםשרון רצבי

שרון מנהל את תחום פיתוח המנהלים בלוטם, יועץ ניהולי ומנחה קבוצות. בעל MBA עם התמחות בהתנהגות ארגונית ושיווק, ובוגר התכנית הדו-שנתית להנחיית קבוצות בארגונים עסקיים. עוסק מזה שנים בעולמות הניהול והמנהיגות, ושואב השראה מתחומי החינוך, הספורט, הפילוסופיה והקולנוע.

דלית לוי-ברנד

דלית יועצת ניהולית ומנהלת פרויקטים, מובילה פעילויות בעיקר בתחומי פיתוח וליווי מנהלים. בעלת תואר שני בלימודי הארגון ובוגרת התוכנית להנחיית קבוצות בארגונים עסקיים. מגיעה מתחומי משאבי האנוש השונים ומביאה איתה בעבודתה כיועצת ניסיון פנים וחוץ ארגוני גם יחד. אוהבת את המגוון והעושר הקיים בעשייה שלנו ומאמינה ביכולת שלנו לייצר ערך עבור האנשים אותם אנו פוגשים.

חן וינשטיין

חן יועצת ניהולית, מנהלת פרויקטים ומפתחת פתרונות למידה במגוון ארגונים ומגזרים. מתמחה בפיתוח והכשרת צוותים בתחומי הלמידה הארגונית. בעלת תואר שני בניהול עם התמחות בהתנהגות ארגונית. אוהבת ללמוד ולחקור, בעיקר את עולם הלמידה... אלא מה?

לילך יואל

לילך מתמחה בממשק בין פיתוח ארגוני ותהליכי למידה למנהלים ועובדים, בעלת תואר שני בייעוץ ארגוני ובוגרת התוכנית הדו שנתית להנחיית קבוצות במרכז הבינתחומי הרצליה. מאמינה שכל יום בו אתה לא לומד משהו חדש הוא יום מבוזבז…


נועה כפיר כהן

נועה משמשת כיועצת ומנהלת תחום, עוסקת בניהול ופיתוח תהליכי למידה, הקמה וניהול של תשתיות למידה בארגונים והנחיית תכניות פיתוחי מנהלים.
בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית, אוהבת לפתח תהליכי למידה 'אחרים', ללוות מנהלים ועובדים בהטמעתם וללמוד בעצמה...

נורית כהן-תל אביבי

נורית מנהלת בחטיבת הלמידה, יועצת ארגונית ומפתחת הדרכה. בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית ובוגרת לימודי אימון בשיטת אדלר. שמחה על הזכות ללוות אנשים וארגונים בתהליכי השינוי שלהם, ללמוד וללמד.

נטע ממן

נטע היא מנהלת תחום בלוטם, יועצת ניהולית ומנחת קבוצות. בעלת תואר שני בייעוץ, דוקטורנטית באוניברסיטת חיפה ויועצת משפחתית וזוגית בזמן שנשאר. בלוטם מובילה תוכניות פיתוח מנהלים, מנהלת פרוייקטים, מאמנת ומייעצת למנהלים, מובילה תהליכי רוחב בארגונים ומנחה קבוצות וסדנאות

נטע רביד גולן

נטע היא יועצת ניהולית בכירה ומנהלת פרוייקטים, בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית ולימודי הנחיית קבוצות. עוסקת בפיתוח אנשים וארגונים גם דרך פיתוח תשתיות מש"א. בעברה נסיון בניהול מש"א בארגונים שונים. סקרנית מאוד, אוהבת להכיר אנשים, ארגונים ותחומים חדשים.


ענבל פריד

ענבל מנהלת את תחום הייעוץ ב- LotemSensing. מייעצת ומלווה ארגונים בתהליכי הערכות ביצועים, סקרי עמדות וסקרי שירות ארגונים, זיהוי טלנטים ותהליכי ומדידה שונים. בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית. אוהבת לשמוע את האסימונים נופלים כשמחברים בין אנשים לנתונים.

רוני רבינר פפר

רוני, יועצת ניהולית, מנהלת לקוחות. בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית, ובוגרת תכנית Rotman’s Strategic HR Management. מומחית בבניית אסטרטגיית Talent Management והטמעתה. לומדת, מלווה ומנחה אנשים, קבוצות וארגונים בתהליכי שינוי והתפתחות. מתרגשת בכל פעם מחדש מליווי ארגונים במסעותיהם ליצירת חווית לקוח ייחודית

שלי הר-ציון צליק

שלי מובילה את מרכז ההדרכה של מכון התקנים הישראלי לצמיחה והצלחה. בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, ניסיון רב בניהול מערכות מורכבות, יזמות ארגונית ופיצוח אתגרים בעולמות שירותי למידה והדרכה לקהל הרחב ולארגונים.

שני חי

שני הגיעה ללוטם מעולם ההייטק עם ניסיון עתיר בשיווק גלובאלי. בלוטם היא מנהלת תחום, יועצת למנהלים, מנחת קבוצות ומתמחה ביזמות פנים ארגונית. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת, וכיום מסטרנטית בהתנהגות ופיתוח ארגונים. אוהבת ליצור חיבורים לא צפויים שמשיאים ערך לארגון ולפרט.


תמר גרובר

תמר מנהלת תחום ויועצת ניהולית בלוטם. מתמחה בהובלת שינויים ארגוניים, ליווי ניהול מוכוון תוצאות ובפיתוח מנהלים. בעלת תואר שני בסוציולוגיה ארגונית בהצטיינות.
מאוד אוהבת לרוץ – למרחקים קצרים וארוכים, ותמיד מחפשת מישהו לרוץ איתו…